Фіксований податок – не плати пенсійні внески

Виходячи з того, що для підприємців - платників єдиного та фіксованого податку сплата пенсійних внесків до недержавного пенсійного фонду ,що не входить до системи оподаткування у відповідності до п.4 ст.18 та п.1 ст.58 ЗУ «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» не є обов’язком і може бути здійснена підприємцем виключно на добровільних засадах відповідно до 14 , ст. 15 і 16 Закону України «Про систему оподаткування» , якими встановлено , що «Державні та інші цільові фонди, які не передбачені цим Законом, мають своїм джерелом виключно прибуток підприємств, який залишається після сплати всіх податків і зборів (обов'язкових платежів), передбачених статтями 14 і 15 цього Закону. Відрахування до цих фондів здійснюються на добровільних засадах».

Пропонуємо по відношенню до державних органів, а саме: Президента України, Кабінету Міністрів України , Верховної ради України , які думають, що вони наповнюючи бюджет Пенсійного фонду загнали у куток підприємців платників єдиного та фіксованого податку своїми нововведеннями по пенсійних внесків створити ситуацію, коли вони вимушені будуть ходити в народ використовуючи шахову термінологію , яка називається цуґцванґ (нім. Zugzwang– «примус ходити» ).

Ситуація -цуґцванґ , це коли один з гравців отримує значно гіршу позицію після свого ходу, ніж та, що він мав до нього, саме через обов'язковість ходу. Простіше кажучи, цуґцванґ - це ситуація, коли будь-який хід вищезазначених органів влади погіршує їх становище, а утриматись від такого ходу вони не мають жодної змоги (сайт - Українська правда) .

Для створення такої ситуації , ми пропонуємо підприємцям які сплачують єдиний та фіксований податок звернутися до управлінь Пенсійного фонду України з листами про обґрунтування добровільності сплати таких внесків до ПФУ та відсутністю у підприємця мотивації сплачувати їх у добровільному порядку .

Звернутися з проханням до підприємців , платників єдиного та фіксованого податку , які мають найману працю починаючи з 01.01.2004р. і до теперішнього часу відізвати всі платежі пенсійного внеску примусово перераховані до ПФУ з заробітної плати найманих осіб у розмірі 2 відсотки та 33.2 відсотки і у подальшому просто їх не робити.

І коли ми по-перше : не будемо платити пенсійні внески,які для нас у незаконний спосіб ввели з 17.07.2010р. ЗУ "Про Державний бюджет України на 2010 рік" та "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» №2461 від 08.07.2010р. Верховна рада України за поданням Кабінету Міністрів України та підписав Президент України та підприємці,що мають найману працю відізвуть попередні платежі та не здійснюватимуть їх у подальшому і таким чином опустошити Пенсійний фонд , то я думаю швидше стало би зрозуміло хто головний у цій країні , чи Президента України, Кабінету Міністрів України , Верховної ради України , чи підприємець ,що сплачує податки , збори ( обов’язкові платежі) і я думаю ми би примусили вищезазначені органи влади ходити назустріч громадянам та дослухатись до їх пропозицій . Я у цьому переконана. І цим ми би підприємці здійснили конституційний принцип записаний у 5 статті Конституції України і стали владою у своїй державі.

Крім того я переконана і у тому,що крім нас – підприємців , самої активної частини населення України зробити цього НІКОМУ, тим більш ,що ми це зможемо зробити користуючись нормами тепер їхнього дуркуватого ,  законодавства України.

Для підприємців платників фіксованого податку з найманими до 2010р.

а) до 20.10.2010р. до управління ПФУ подати одночасно документи 1 та 3 , крім того документ 13 разом з документом 4 ;

б) якщо сплачувались за найманих працівників пенсійні внески Постановою КМУ №366 документ 2;

Для підприємців платників фіксованого податку з найманими працівниками після 01.01.2010р.

а) до 20.10.2010р. до управління ПФУ подати одночасно документи 1 та 8 :

б) документи 9-11 разом за кожний звітний період 2010р.

Для підприємців платників фіксованого податку без найманих працівників до 01.01.2010р.

а) до 20.10.2010р. разом документ 1 та документ 14 ;

б) у випадку сплати за себе пенсійні внески за Постановою КМУ №366 документ 2 ;

Для підприємців платників фіксованого податку без найманих працівників з 01.01 2010р.

а) до 20.10.2010р. документ 1 ;

б) після 01.01.2011р. до 01.04.2011р. одночасно документи 5-7.

Документ 12 подається до прокуратури у разі незаконної вимоги ( листом чи ВИГОЮ, обовязковою до виконання) управління ПФУ проплатити не обовязкові пенсійні внески на підставі ЗУ "Про загальнообовязкове пенсійне страхування".

Рімма Білоцерківська , голова ГО "Правовий простір" ,м.Сєвєродонецьк , Луганської області.

 1. ФІКСОВАНИЙ.
 2. Відзив внесків сплачених на підставі Постанови КМУ №366.
 3. Фіксовани - скасування додаток 23.
 4. Персоніфікація - звітність до 2010 р. бланки.
 5. Предприниматели фиксированнй.
 6. Додаток 5.
 7. Таблица 2.
 8. Копия скасування звіту 2010 р. - фіксований.
 9. Отчет 2010р.-фіксован з найман..
 10. Копия Додаток 4.
 11. Копия таблица 6.
 12. ЗПЗ-ВИМОГИ.
 13. Персоніфікація до 2010р. з найманими працівниками.
 14. Персоніфікація до 2010 р. підприємці.
 #

Ересь эта статья - следствие

Ересь эта статья - следствие правовой безграматности. Автор сама в начале статьи написала со ссылкой на закон, что добровольно платить можно только в НЕгосударственный пенсионный фонд. А обязанность платить в государственный установлена и ЗУ "Про загальнообов'язкове пенсійне страхування" и ЗУ "Про систему оподаткування". Поэтому, товарищи предприниматели, не ведитесь, иначе загоните себя в долги. Помните, что ФО-П отвечает по долгам своим имуществом.

 
 #

Вибачаюсь, але що робити тим,

Вибачаюсь, але що робити тим, хто не встиг цього зробити до 20.10.2010р?

 

Настройки просмотра комментариев

Включен режим "только для чтения".
Выберите нужный метод показа комментариев и нажмите "Сохранить установки".

Последние комментарии