Наука и образование

31 березня закінчується перереєстрація на основну сесію ЗНО

Станом на 27 березня 2017 року зареєстровано 13 885осіб серед яких:

·        в Донецькій області-  10 032особи;

·        в Луганській області – 3 853 особи.

Найпопулярнішими предметами для складання ЗНО крім української мови і літератури, є історія України, яку обрали більше 70% зареєстрованих, математика (вибір склав 54%) та біологія (вибір склав 38%).

Сколько бы ты ни жил, всю жизнь следует учиться

Сколько бы ты ни жил, всю жизнь следует учиться

Исполняющий обязанности первого заместителя городского головы Сергей Зарецкий в 2016 году курировал сферу образования.

О достижениях и успехах в этом направлении за прошедший год Сергей Викторович рассказал «СВ».

Ліс – це душа всієї планети, живий скарб нашої землі

Всесвітній день лісів відзначається 21 березня не випадково, саме цей період є сприятливим для посадки та росту дерев, та за традицією вважається першим днем весни і символом нового життя.

«Жива бібліотека» в бібліотеці для дітей

24 березня 2017 року в13.30 в Сєвєродонецькій міській бібліотеці для дітей відбудється заключна зустріч проекту "Жива бібліотека".

Навчання протягом життя

Навчання протягом життя

Державний навчальний заклад «Луганський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» є державним професійно-технічним навчальним закладом, підпорядкованим Державному центру зайнятості через Луганський обласний центр зайнятості.

Успішний виступ навчальних закладів міста на Восьмій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти 2017"

Головна подія освітньої галузі України – Восьма Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2017» – відбулась 16–18 березня 2017 року в Київському Палаці дітей та юнацтва.

Власний досвід інноваційної освітньої діяльності на Восьмій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2017» представили освітянські заклади м. Сєвєродонецька.

В Северодонецке прошел очередной этап Всеукраинской детско-юношеской военно-патриотической игры «Джура»

В Северодонецке прошел очередной этап Всеукраинской детско-юношеской военно-патриотической игры «Джура». За первое место соревновались сильнейшие школьники из 12 школ города.

Видео телеканала ИРТА.

Турнир юных математиков Луганщины

Турнир юных математиков Луганщины

В нынешнем административном центре Луганской области прошел турнир юных математиков региона. Это традиционное весеннее состязание, проводимое уже тринадцатый год подряд, носит имя  учителя-земляка Ивана Антипова,  который и сам прекрасно преподавал «царицу наук», и воспитал немало ее приверженцев, в том числе талантливых педагогов.

На особистій сторінці учасників пробного ЗНО розміщені запрошення-перепустки

Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти повідомляє, що на особистій сторінці учасників пробного ЗНО розміщені запрошення-перепустки, в яких зазначено назви пунктів проведення пробного ЗНО та їх адреси. Також на сайті Донецького РЦОЯО http://test.dn.ua/розміщена мережа пунктів проведення пробного ЗНО 2017 з маршрутами доїзду.

18 березня День відкритих дверей в СІ МАУП

Всі бажаючі вступити на навчання за спеціальністю 081 «Право» для здобуття ступеня вищої освіти (ОКР) «магістр», можуть бути зараховані без ЗНО до Вищої менеджерської школи в м. Лєгніца, а після закінчення одного семестру, перевестись  до ПрАТ «ВНЗ «МАУП» для подальшого навчання.

Мы в социальных сетях


Наш twitter канал

Последние комментарии