Красота и здоровье

Відбулася передача обладнання для пологового будинку Луганської області

Відбулася передача обладнання для пологового будинку Луганської області

Безпечні пологи навіть під час конфлікту: відбулася передача обладнання для пологового будинку Луганської області

Лікарні Сєвєродонецька на 100% відсотків забезпечені засобами дезінфекції

Лікарні Сєвєродонецька на 100% відсотків забезпечені засобами дезінфекції

За рахунок міського бюджету лікарні Сєвєродонецька на 100% відсотків забезпечені засобами дезінфекції.

Про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомила депутат Сєвєродонецької міської ради, посилаючись на начальника відділу охорони здоров’я Сєвєродонецької міської ради пана Водяника.

Две новые больницы появятся в Северодонецке

Власти решают вопрос строительства в Северодонецке комплекса помещений областной клинической больницы и областного клинического онкологического диспансера.

Об этом сообщает пресс-служба Луганской областной военно-гражданской администрации.

На Луганщині поповнився парк автомобілів швидкої допомоги

На Луганщині поповнився парк автомобілів швидкої допомоги

Сьогодні розвиток медицини в області знаходиться на особистому контролі голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Юрія Гарбуза. Про це повідомляє ЛОДА.

В регионах Украины создают госпитальные округа

Большая часть областей Украины определилась с перечнем госпитальных округов, создание которых рассчитано на упорядочивание сети медицинских учреждений и их оптимизацию.

В Киевской области планируют создать четыре госпитальных округа с центрами в Белой Церкви, Боярке, Вышгороде и Броварах, сообщила Pharma.net со ссылкой на пресс-службу Киевской облгосадминистрации.

В Луганской области на 1% превышен эпидпорог заболеваемости ОРВИ и гриппом

За первую неделю 2017 года эпидемический порог заболеваемости острыми респираторными вирусными инфекциями и гриппом в Луганской области превышен на 1,13%. При эпидемическом пороговом уровне 41,9 на 10 тысяч населения заболеваемость составила 42,4.

Об этом сообщает пресс-служба Луганской областной военно-гражданской администрации.

Жителі Луганської області долучилися до програми щеплення проти грипу

З початку епідсезону 2016-2017 років на Луганщині проти грипу щеплено 1988 осіб. Найбільше щеплень проведено в місті Лисичанськ (1412) та Міловському районі (239). Про це повідомляє ЛОДА.

Итоги года в сфере здравоохранения Луганской области

2016 год стал прорывом в восстановлении сферы здравоохранения Луганской области. Об этом сообщает пресс-служба Луганской областной военно-гражданской администрации.

Військові медики безкоштовно надають допомогу цивільному населенню

Військові медики безкоштовно надають допомогу цивільному населенню

Офіцери Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва (ОЦЦВС) оперативно-тактичного угрупування (ОТУ) “Луганськ” вкотре завітали до 59 окремого військового госпіталю. Приємно те, що не с порожніми руками) Завдяки плідній співпраці з Сєвєродонецькою міською радою, було виготовлено рекламний банер про надання безкоштовних медичних послуг військовими лікарями.  У свою чергу керівництво госпіталю висловило щирі слова вдячності за підтримку та взаємодопомогу.

Добро пожаловать в наш клинико-диагностический центр «Фармбиотест»

Добро пожаловать в наш клинико-диагностический центр «Фармбиотест». Мы предлагаем нашим клиентам весь спектр клинико-диагностических услуг на высоком уровне, качественно, быстро, в удобное для вас время.

Мы в социальных сетях


Наш twitter канал

Последние комментарии