В Сєвєродонецьку гурт «Тінь сонця» представив свій новий альбом «Буремний край»

В Сєвєродонецьку гурт «Тінь сонця» представив свій новий альбом «Буремний край»

29 жовтня в сєверодонецькому міському Палаці культури відбувся концерт української фолк-метал групи «Тінь сонця».

До нашого міста музиканти завітали в рамках всеукраїнського туру в підтримку свого вже п’ятого альбому «Буремний край». Турне хлопці розпочали зі східної частини України. Тут вони дають концерти безкоштовно, оскільки хочуть в цей непростий для донбаського краю час підтримати місцевих жителів, висловити їм свою підтримку. В подібному форматі музиканти виступили в Сєвєродонецьку вже вдруге. І в обох випадках творчість хлопців, які піднімають в своїх композиціях актуальні теми та проблеми українців, сприймалася місцевою публікою «на ура».

В міському Палаці культури був аншлаг. Бажаючих послухати улюблений гурт набрався повний зал з балконом. Тут можна було помітити людей у вишиванках. Патріотичній атмосфері сприяли українські прапори, якими в різних кінцях залу люди розмахували в такт енергійним пісням.

В цей вечір музиканти, окрім пісень з нового альбому, виконали старі знайомі та улюблені композиції. «Коли на серці сумно», «Слобожанський рок-н-рол», «Де зорі нагадують тебе», «Народна війна» та інші звучали не тільки зі сцени, а й підспівувалися слухачами. Деякі ж не соромилися і пританцювувати.

Концерт тривав більше двох з половиною годин. Однак сєвєродончани не хотіли відпускати музикантів, і коли ті, попрощавшись, пішли зі сцени, зал в єдиному пориві покликав гурт «на біс».  Хлопці не змогли відмовити сєвєродончанам і заспівали ще одну пісню.

 

Джерело: sed-rada.org.ua

 #

Ребята были молодцы, но

Ребята были молодцы, но публика скучноватая собралась( Слобожанський рок-н-рол - это из нового альбома. Автор мог бы быть и повнимательнее. Спасибо группе за подаренный драйв и незабываемую атмосферу. Ждем новых концертов Тени Солнца))

 

Настройки просмотра комментариев

Включен режим "только для чтения".
Выберите нужный метод показа комментариев и нажмите "Сохранить установки".

Последние комментарии