В Сєвєродонецьку відкрилий новий офіс регіональної торгово-промислової палати

«Ближче до людей, ближче до бізнесу» - такий девіз життя і розвитку Луганскої регіональної торгово-промислової палати. А для його втілення перш за все потрібні комфортні умови для співробітництва і спілкування. Крім високої кваліфікації своїх працівників створення таких умов тут вбачають і у відкритті привабливих і комфортних офісів.

В одному з найбільших в області - Северодонецькому секторі Луганської торгово-промислової палати сьогодні відзначали новосілля. Його спеціалісти переїхали в новий офіс в самому центрі міста. Це неабияка подія в житті всього немаленького регіону з п‘яти міст, який обслуговує цей сектор. Адже з розширенням приміщення, яке стало небагато комфортнішим за 15 років існування, крім традиційної експертизи походження товарів і послуг, які ідуть на експорт, до місцевих підприємців наближено інші численні послуги торгово-промислової палати. Раніше за ними доводилося їздити в обласний центр.

На урочистому мітингу з нагоди відкриття нового Северодонецького офісу Президент Луганської торгово-промислової палати Сергій Кириченко влучно відзначив: «Ми хочемо стати ближчими, доступнішими, зручнішими для людей, і дуже важливо, що в реалізації цих благих намірів нас підтримує місцева влада ». Міський голова Валентин Казаков не тільки приїхав привітати новосельців, а й відверто побажав, щоб в цьому комфортному офісі поблизу центральної вулиці також жваво вирувало життя і розвивався бізнес найрізноманітніших напрямків. Адже багато хто з сучасних бізнесменів ще дуже мало знає про можливості і функції торгово-промислової палати, яка вже сьогодні надає в сфері зовнішньоекономічної діяльності близько 70 видів послуг.

А поки ж сприянню плідної роботи буде Святий Миколай, ікону якого подарували працівникам офісу його партнери. 

ЛОТ

 #

Точно, адрес хотя-бы

Точно, адрес хотя-бы указали.

 
 #

"Адже багато хто з сучасних

"Адже багато хто з сучасних бізнесменів ще дуже мало знає про можливості і функції торгово-промислової палати" - ведь даже неизвестно где она расположилась - "в комфортному офісі поблизу центральної вулиці"

 

Настройки просмотра комментариев

Включен режим "только для чтения".
Выберите нужный метод показа комментариев и нажмите "Сохранить установки".

Последние комментарии