Сєвєродонецьке тролейбусне управління – одне з кращих підприємств в Україні у своїй галузі

«Укрелектротранс» - корпорація підприємств міського електротранспорту України - підбила підсумки огляду-конкурсу на краще підприємство міського електротранспорту України за показниками роботи у ІVкварталі 2011 року.

Конкурс проводиться з метою стимулювання діяльності експлуатаційних підприємств міського електротранспорту України з забезпечення безперебійного та безпечного перевезення пасажирів, підвищення економічної ефективності роботи підприємств, економії енергоресурсів, поліпшення умов праці, безпеки руху та стану техніки безпеки на виробництві.

У конкурсі взяли участь 24 підприємства. Після розгляду показників їх роботи конкурсна комісія присудила друге місце у третій групі Сєвєродонецькому тролейбусному управлінню (начальник Валерій Бринза) та нагородила грамотою Корпорації «Укрелектротранс».

Керівникам підприємств міськелектротранспорту України було рекомендовано і надалі спрямовувати зусилля трудових колективів на високий рівень роботи.

 

Інформація прес-служби Сєвєродонецької міської ради

 #

Необходима четверка от

Необходима четверка от Востока до ДК химиков. Это будет большая поддержка для медработников и всех, нуждающихся в лечении.

 
 #

Вот тогда правительство

Вот тогда правительство даст деньги, вот они запустят четвёрку!!!

 
 #

когда пустят четверку?

когда пустят четверку? задолбали обещания

 

Настройки просмотра комментариев

Включен режим "только для чтения".
Выберите нужный метод показа комментариев и нажмите "Сохранить установки".

Последние комментарии