Бизнес-клуб «Европейский выбор» принял участие в первом съезде малого и среднего бизнеса


Відбувся перший Всеукраїнський з’їзд малого та середнього бізнесу

07 квітня 2011 року в Українському домі (м. Київ) відбувся Всеукраїнський з'їзд малого та середнього бізнесу.

В порядку денному були питання обговорення проблем, які потребують вирішення для збереження малого та середнього бізнесу. Аналіз роботи, проведеної представниками підприємців у грудні 2010 - березні 2011  «Про Стратегію розвитку підприємництва України» тощо.

Організатором  з’їзду виступила Всеукраїнське об'єднання підприємців малого та середнього бізнесу «Фортеця», яке очолює Оксана Продан.

Делегати з усіх областей України, представники всеукраїнських, регіональних та галузевих об'єднань обговорили проблеми, які існують сьогодні у бізнесу – з оподаткуванням, звітністю, перевірками, закриттям діяльності, оформленням земельних актів.

В Резолюції, яку схвалили учасники з'їзду, підприємці заявили, що проведення реформ, започаткованих Президентом України, можливе виключно за підтримки малого та середнього бізнесу, що вимагає врахування позиції інтересів підприємців, їх найманих працівників та споживачів.

Серед інших рішень, прийнято рішення звернутись до Президента України В.Януковича щодо створення Національної комісії України з питань регуляторної політики та підприємництва та передати при цьому проект Указу Президента «Про затвердження Положення про Національну комісію України з питань регуляторної політики та підприємництва» для забезпечення дотримання органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування законодавства по регуляторній та дозвільній політиці і ліцензуванню.

Моє враження від участі в цьому заході досить позитивне, і хоча кожному підприємцю, який представляв свою територію хотілось розповісти про свої проблеми, але було прийняте рішення «не плакатися», а подавати конкретні пропозиції, і вони ввійшли в резолюцію, яку я подам на наступному тижні

Важко сказати, чи дослухаються депутати до тих пропозицій підприємців, які вони висловлювали на з’їзді, але в виступі голови Комітету Верховної Ради України В.Хомутинніка, відчувалось бажання до конструктивного діалогу.

Вже в день проведення З'їзду ми отримали перший очевидний результат – після спілкування з учасниками З'їзду голови Комітету Верховної Ради України В.Хомутинніка, на звернення голови Всеукраїнського об'єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця» Оксани Продан, народний депутат вніс поправки до законопроекту, який в цей день розглядався у Верховній Раді України. В.Хомутиннік запропонував, а Верховна Рада підтримала відміну подачі «пустих» декларацій 1ДФ і щомісячних декларацій з доходів фізичних осіб.

Що хвилює мене сьогодні, як підприємця та управляючу Луганською обласною громадською організацією Бізнес-клуб «Європейський вибір»?

Нажаль в Україні, як гриби після дощу ростуть асоціації, об’єднання, які заявляють про себе, як захисники інтересів підприємців. І між ними в особі лідерів починаються пошуки «Гетьмана».

Наша організація протягом 3 років працює з Оксаною Продан, починаючи з часу, коли вона очолювала Раду підприємців при Кабінеті Міністрів, вона виважена, юридично грамотна та конструктивна людина. Яка здатна не розділяти, а об’єднувати.

Друзі, час бути РАЗОМ!

Галина Трякіна,

Управляюча ЛОГО Бізнес-клуб

«Європейський вибір»

 #

Алексею Макушину из

Алексею Макушину из Севастополя: Одного только понимания того, что наши пробоемы едины, не поможет нам выжить вместе, нам поможет ТОЛЬКО полная замена теперишной олигархической власти и депутатства на настоящих радетелей и представителей Украины и её народа, а не этих паяцев-временщиков.

 
 #

К сожалению, прошедший съезд

К сожалению, прошедший съезд не стал решающей вехой в жизни предпринимателей. Так как ни Власть, ни Общество всерьёз (одни не хотят, вторые не готовы) реально оценить происходящие в стране события.
Первая волна кризиса, вскольз задевшая население Украины лишением мечты об личном благополучии, очень скоро уродливо проявится в новых ипостасях. Борьба только продолжается и за упрощённую систему и малый бизнес, и за пенсионное обеспечение приближающейся старости, и за трудовое законодательство и другие гражданские права. В которых предприниматели малого бизнеса, не отделяют себя от работников. Только понимание того, что наши проблемы едины, поможет нам выжить вместе!

 

Настройки просмотра комментариев

Включен режим "только для чтения".
Выберите нужный метод показа комментариев и нажмите "Сохранить установки".

Последние комментарии