Сім медалей привезли наші велоспортсмени зі Всеукраїнських ігор ветеранів спорту

Минулого тижня у Білій Церкві пройшли VII Всеукраїнські ігри ветеранів спорту пам’яті М.М.Баки з велоспорту на шосе.

Про це повідомляє управління молоді та спорту Луганської облдержадміністрації.

Луганська область на цих змаганнях була представлена трьома спортсменами, це:  Євген Ігнатов (1936 року народження), Микола Клименко (1956 року народження), Віктор Коломайко (1941 року народження)

Так, за результатами змагань у загальному заліку луганчани зайняли четверте місце, завоювавши сім медалей –  дві золоті, три срібні і дві бронзові.

Євген Ігнатов у віковій категорії старше 76 років став кращим в індивідуальній гонці в гору на 1,2 км та у груповій гонці на 16 км. Віктор Коломайко став у груповій гонці третім.

Також Ігнатов став другим в індивідуальній гонці на час на 20 км та у гіті на 1,7 км.

У парній гонці разом зі спортсменом із Харківської області Євген Ігнатов зайняв друге місце, а ще один луганчанин Віктор Коломайко у парній гонці  зайняв третє місце.

Для довідки: Євген Васильович Ігнатов – Заслужений тренер України,  на сьогодні він працює у КДЮСШ 2 м.Сєвєродонецька тренером-викладачем з велоспорту.