Заради комфорту автомобілістів і мешканців міста

Заради комфорту автомобілістів і мешканців міста

12 червня відбулося чергове засідання комісії з безпеки дорожнього руху під головуванням заступника міського голови – начальника ФКМ міської ради Олександра Ольшанського.

Серед питань порядку денного розглянули звернення депутата міської ради В.А. Пилипенка, голови органів самоорганізації населення селища Синецький та начальника УЖКГ міської ради з приводу встановлення дорожніх знаків «Пішохідний перехід», нанесення дорожньої розмітки «Пішохідний перехід». З цього питання прийнято позитивне рішення. Щодо встановлення бар’єрної огорожі вздовж дороги цього населеного пункту зазначено, що у Сєвєродонецьку затверджено міську цільову програму підвищення рівня безпеки дорожнього руху у м. Сєвєродонецьк на 2017 рік, яка передбачає зокрема й облаштування бар’єрних огорож.

«Ця тема значно ширша, ніж позначено в цьому питанні, – підкреслив Олександр Ольшанський. – Ми почали возити вугілля на Щастинську ТЕЦ. Тому сьогодні питання встановлення бар’єрної огорожі торкається значно більшого периметра траси. У зв’язку з цим я пропоную доручити КП «Сєвєродонецьккомунсервіс» разом з управлінням ЖКГ, відділом капітального будівництва і сектором транспорту та зв’язку Департаменту економічного розвитку підготувати бюджетний запит стосовно встановлення бар’єрної огорожі». Дана пропозиція була одноголосно підтримана всіма членами комісії з безпеки дорожнього руху.
Під час засідання розглянуто також звернення мешканців міста з приводу перекриття дорожнього руху по бульвару Дружби народів на окремих ділянках. Для цього комісією вирішено встановити мобільні бетонні квітники, зокрема на ділянці від вул. Першотравневої до пр. Центрального.

Іншим рішенням комісії стало надання дозволу на облаштування гостьової парковки біля магазину за адресою: вул. Донецька, 33 за умови облагородження прилеглої території (озеленення, встановлення лавочок та урн).

Тривале обговорення викликало питання паркування великої кількості автомобілів за адресою: вул. Енергетиків, 1. У колективному зверненні мешканців зазначеного будинку говориться про облаштування паркану на прибудинковій території та недопущення паркування на тротуарі біля будинку. Всі члени комісії погодилися з тим, що дана проблема потребує комплексного рішення. Окремим підрозділам було доручено підготувати пропозиції стосовно місця для облаштування гостьової парковки. 

Крім того, рішенням комісії було прийнято звернення на адресу Управління національної поліції з вимогою заборонити паркування військового та особистого транспорту працівників на прибудинковій території і запропонувати на розгляд комісії власні заходи щодо розв’язання цієї проблеми.

Комісія розглянула ще одне звернення, адресоване адміністрації ринку «Успіх», з вимогою категорично заборонити торгівлю по непарному боці вул. Курчатова в районі ТЦ «Астрон». У зв’язку з аварійною ситуацією колектора в цьому місці також було прийнято рішення тимчасово заборонити паркування тут транспортних засобів. Для того, щоб у місці паркування не встановлювати знак «Стоянку заборонено», було прийнято звернення до ТОВ «Таун-сервіс» з вимогою визначити та огородити аварійну ділянку спеціальними засобами підприємства.
Для вирішення питання облаштування «лежачого поліцейського» і перенесення дорожнього знаку «Пішохідний перехід» за адресою вул. Курчатова, 23 було вирішено провести чергове засідання комісії з виїздом на місце разом з представниками національної поліції та КП «СКС».

Розглянуто звернення Ілька Е.Г. стосовно поновлення тролейбусного маршруту по проспекту Центральному. За інформацією начальника КП «Сєвєродонецьке тролейбусне управління» відновлення тут тролейбусного руху недоцільно, адже контактна мережа тролейбусної системи тривалий час не використовувалася. Для її відновлення необхідно провести тривалу й витратну роботу.

Питання благоустрою проспектів Хіміків та Гвардійського вирішено передати на засідання відповідної комісії.

Крім цього, були розглянуті запити щодо узгодження схеми організації дорожнього руху на автостанції та прилеглій території по проспекту Хіміків; облаштування гостьової парковки на п’ять машиномісць біля Луганського окружного адміністративного суду; щодо встановлення дорожніх знаків «Стоянку заборонено» із табличкою «22.00 – 07.00» з боку проспекту Центрального та вулиці Єгорова; щодо перекриття проїзду вздовж будинків №101а та 99 по вулиці Гагаріна; про встановлення світлофорного об’єкта на початку проспекту Гвардійського, а також щодо утримання й облаштування вулично-шляхової мережі міста.

 

Олеся ПЕТРОВА

Последние комментарии