У Сєвєродонецьку з’явився Сквер Слави Захисників України

У Сєвєродонецьку з’явився Сквер Слави Захисників України

Відбулось відкриття Скверу Слави Захисників України та Алеї пам’яті героїв АТО. У заході, який відбувся цієї неділі, взяли участь представники обласної та міської влади, громадськість, підприємці, волонтери, військові 24-ї та 53-ї ОМБ, представники міськвійськкомату, бійці «Луганськ-1», співробітники ДСНС та інші.

Протягом останніх місяців ініціативна група зі створення Скверу плідно працювала над реалізацією цього проекту: проводилась інформаційна робота, залучались благодійники і меценати, небайдужі городяни також надавали свою допомогу. Квінтесенцією цих зусиль стала висадка дерев вздовж Алеї пам’яті героїв АТО у Сквері по проспекту Космонавтів, 25. На вдячність воїнам АТО за звільнення міста та героїчну боротьбу за незалежність і суверенітет України  сєвєродончани та гості міста висадили горобини, верби та карагани.

У заході взяв участь і заступник міського голови Олексій Ярош. «Алея пам’яті героїв АТО – наша подяка героям Антитерористичної операції. Саме завдяки їм наше місто є вільним. Ми можемо спокійно жити, працювати, виховувати дітей, будувати плани та реалізовувати ідеї. Я дуже радий взяти участь у cуспільно-важливій акції» - підкреслив Олексій Іванович.

Варто зазначити, що акція була організована на високому рівні. Активістів відбудови Скверу було нагороджено сертифікатами. Зусиллями колективів міського Палацу культури було організовано концерт. Також працювала польова кухня. Усі бажаючі могли випити чаю, скуштувати справжньої солдатської каші та зробити по-справжньому важливе діло, гідне справжніх патріотів країни та міста.

 

За матеріалами Кризового медіа центру «Сіверський Донець»

Последние комментарии