Пройшла Літня Школа вчителів-лідерів Луганщини з питань європейської інтеграції

21-23 серпня 2011 рокув рамках проекту «Демократія участі» пройшла Літня Школа вчителів-лідерів Луганщини з питань європейської інтеграції.  

Літня школа вчителів-лідерів - це 2 дні інтенсивних практичних занять з таких тем: сучасний стан зовнішньої політики України, демократизація суспільства, відносини України з ЄС, діяльність Євроклубів та участь педагогів і молоді в житті громади.

До участі в Школі були запрошені 34 педагога всіх міст та районів Луганської області, частина з них - випускники Зимової Школи вчителів-лідерів, яка проходила у 2009 році. Це дало можливість підвести окремі підсумки, поділитися досвідом роботи. І те, що сьогодні в Луганській області працює 146 Євроклубів - це є доказом успішної діяльності багатьох педагогів Луганщини.

Перед учасниками виступили експерти Києва, Херсона, Луганська.

Інтерес до теми, пов’язаної з демократизацією суспільства засвідчив великий, творчий потенціал наших вчителів, тому що це стає нормою нашого життя, а від того значно зрозумілішою ідеї Європейської інтеграції.

У продовж двох днів учасники Літньої Школи засвідчували активність, демонстрували потенціал шкільних Євроклубів, та запропонували створити Мережу Європейських клубів області, долучивши до роботи всі проєвропейські громадські організації Луганщини.

Значним надбанням Школи була презентація досвіду діяльності Євроклубів Луганська, Алчевська, Стаханова, Сєвєродонецька, Кремінського р-ну та ін.

Кожний учасник отримав пакет інформаційних матеріалів, наданий Представництвом Європейського Союзу в Україні.

Сучасна Школа має сприяти розвитку демократичної культури, формуванню необхідних для проживання у європейському співтоваристві компетентностей, щоб наші діти могли вільно спілкуватися зі своїми однолітками за кордоном, та пишатися своєю державою.

Така Школа - це ідеальна можливість для обміну поглядами, думками та досвідом.

Галина Трякіна

  • imgp3925.jpg
  • imgp3926.jpg
  • p1070342.jpg
  • p1070344.jpg
  • imgp3899.jpg

Последние комментарии