Наявний зріст економіки

Чергове засідання виконкому Сєвєродонецької міської ради відбулося 22 листопада. На ньому розглянуто і затверджено більше 40 рішень. Про це повідомляє прес-служба Сєвєродонецької міської ради.

Одне з питань стосувалося роботи підприємств промислового комплексу Сєвєродонецька за 9 місяців поточного року. Так, з початку року спостерігається приріст обсягів промислового виробництва та реалізації продукції. У цілому, зростання виробництва та реалізації продукції у 2011 році залишилося високим за всіма основними видами промислової діяльності. За січень-вересень промисловим комплексом міста реалізовано промислової продукції 7,8% від обсягів по області.
 
Більша частка обсягу реалізованої продукції добувної і переробної промисловості, а саме 91,8%, припадає на сировинну продукцію, 7,8% - на інвестиційну, 0,4% – випуск товарів широкого вжитку. Найбільша частка реалізованої продукції приходиться на хімічне виробництво – 84,8%. Обсяг реалізації у виробництві харчових продуктів складає 0,4% від загального обсягу реалізованої продукції, іншої неметалевої мінеральної продукції – 1,4% (до цієї галузі відносяться підприємства будівельних матеріалів), готових металевих виробів – 1%. На підприємствах з виробництва і розподілення електроенергії, теплової енергії та води приходиться 4,5% реалізованої продукції.
 
Поступова активізація діяльності економіки забезпечила зростання заробітної плати майже на всіх промислових підприємствах Сєвєродонецька. Середня заробітна плата штатних працівників по Україні за вересень 2011 року склала 2737 грн., по Луганській області – 2822 грн., у т. ч. у промисловості – 3603 грн. На промислових підприємствах міста вона також на належному рівні. Достатньо високий рівень заробітної плати на підприємствах хімічної галузі.
Члени виконкому розглянули рішення про стан організації шкільного харчування. Воно організовано на базі 19-ти шкільних їдалень, в СЗШ №7 працює роздаток. На сьогодні різними формами харчування охоплено 96% учнів, які харчуються за кошти міського бюджету і за кошти батьків. На виконання ст. 5 Закону України «Про охорону дитинства» організовано безкоштовні сніданки для 3552 учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів, вартість одного сніданку складає 5 грн. 66 учнів 5-11 класів отримують пільгове харчування вартістю 5,80 грн. З 1 січня 2012 року, відповідно до рішення сесії міської ради, вартість одноразового безкоштовного харчування буде збільшена і становитиме відповідно 7, 39 грн. та 8,32 грн. З 1 жовтня поточного року здійснюється безкоштовне харчування учнів – вихованців груп продовженого дня: до 10% численності групи за списком – у повному обсязі (5 грн.), до 15% - на половину вартості. В шкільних їдальнях пропонуються комплексні обіди на суми від 2,50 до 17 грн. За наявністю попиту організовано постійне дієтичне харчування. У кожній шкільній їдальні працюють буфети, в яких харчуються близько 3400 учнів. Члени виконкому цю інформацію взяли до відома.
 
Також на засіданні затвердили Положення про порядок передачі громадянам житла, що перебуває у їх приватній власності, при здійсненні поліпшення житлових умов. Зокрема, воно визначає порядок передачі громадянами, в яких підійшла черга на одержання жилого приміщення і які виявили бажання одержати житло у комунальному житловому фонді на умовах, передбачених законодавством, належної їм на праві приватної власності квартири (кімнати в квартирі, гуртожитку) виконкому міськради.
 
На засіданні прийнято рішення про дозвіл відділу капітального будівництва міськради на проведення проектно-вишукувальних робіт з будівництва світлофорного об’єкту на перехресті пр. Радянського і вул. Гагаріна, а також з реконструкції світлофорних об’єктів на перехрестях пр. Хіміків і вул. Донецької, пр. Космонавтів і вул. Вілєсова, пр. Хіміків і вул. Заводської.
Серед інших: члени виконкому прийняли рішення здійснити передачу бюджетних призначень між головними розпорядниками бюджетних коштів по загальному фонду міського бюджету, а також про перерозподіл видатків бюджету.
 
Також розглянуті і затверджені рішення стосовно захисту прав малолітніх, оформлення права власності та встановлення режиму роботи деяких об’єктів, надання дозволів житлосервісам на перепланування кімнат у гуртожитках, тощо.
 
 
 

Последние комментарии