Регион

Чи обов'язково неприбутковій організації реєструватися платником ПДВ?

ДФС України надано роз’яснення щодо реєстрації платниками ПДВ установ та організацій, включених до Реєстру неприбуткових установ та організацій.

Оподатковується чи ні дохід від реалізації майна, яке знаходиться на окупованій території?

Оподатковується чи ні дохід від реалізації майна, яке знаходиться на окупованій території?

 Порядок оподаткування операцій з продажу (обміну) об’єктів нерухомого майна встановлено ст. 172 Податкового кодексу, згідно з п. 172.1 якої дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну) не частіше одного разу протягом звітного податкового року житлового будинку, квартири або їх частини, кімнати, садового (дачного) будинку (включаючи земельну ділянку, на якій розташовані такі об’єкти, а також господарсько-побутові споруди та будівлі, розташовані на такій земельній ділянці), а також земельної ділянки, що не перевищує норми безоплатної передачі, визначеної ст. 121 Земельного кодексу України залежно від її призначення, та за умови перебування такого майна у власності платника податку понад три роки, не оподатковується.

Соединенные Штаты и Украина подписали Соглашение по обмену налоговой информацией.

Посол США в Украине Мари Йованович и министр финансов Украины Александр Данилюк подписали вчера Межправительственное соглашение в соответствии с положениями Закона США "О налоговых требованиях к иностранным счетов" (FATCA) и с целью содействия прозрачности в сфере налоговых вопросов между двумя странами.

У ДФС розроблено план підвищення професійного рівня працівників служби

  Як повідомили упрес-службі Державної фіскальної служби України з метою забезпечення випереджувального характеру навчання з орієнтацією на сучасні і зростаючі вимоги до професійної підготовки підвищення кваліфікації працівників органів ДФС сьогодні організовується відповідно до Плану підвищення рівня професійної компетентності працівників органів ДФС на 2017 рік. Про це повідомила директор Департаменту кадрової політики та роботи з персоналом ДФС Тетяна Пажитнова.

Коли платник рентної плати за спецвикористання води має право не подавати податкову звітність

Якщо суб’єкт господарювання, зареєстрований платником рентної плати за спецвикористання води, планує здійснювати у звітному (податковому) році використання води виключно для власних питних та санітарно-гігієнічних потреб, то він має право на підставі заяви, складеної у довільній формі, повідомити не пізніше граничного терміну подання податкової звітності з плати за І квартал звітного (податкового) року відповідний контролюючий орган про відсутність у нього у звітному (податковому) році об’єкта оподаткування платою та не подавати податкову звітність з плати протягом податкового (звітного) року.

Декларування 2017 - за оновленою звітністю

З 1 січня 2017 року розпочалась кампанія декларування, за якою окремі категорії фізичних осіб зобов’язані подати річну податкову декларацію про майновий стан та доходи (далі – податкова декларація) та визначити податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб і військового збору, та/або мають право подати декларації для отримання податкової знижки.

Податковий календар

Державна податкова інспекція у м. Сєвєродонецьку нагадує платникам податків про те, що 17 лютого останній день сплати:

Ущерб государству возместил – освобождение от уголовной ответственности получил

Следователи финансовых расследований Главного управления ГФС в Луганской области закончили досудебное расследование в уголовном производстве в отношении должностного лица одной из шахт Луганской области.

Як сплатити податки, якщо в банк, де знаходяться кошти підприємства, введено тимчасову адміністрацію

При достатній наявності грошових коштів на банківському рахунку, відкритому у фінансовій установі, в якій введено тимчасову адміністрацію і рух за поточними рахунками призупинено на невизначений термін, підприємство не може ними скористатися для сплати податків і зборів, платнику податків необхідно надати контролюючому органу підтверджуючі документи, що вказані обставини щодо неперерахування податків і зборів до бюджету виникли з вини банку. 

Порушників норм законодавства про працю вже виявляють

За оперативною інформацією Державної служби України з питань праці (Служба), у результаті перевірки однієї з організацій Київської області було виявлено численні порушення норм законодавства про працю та складено протокол про адміністративне правопорушення відносно керівника підприємства.

Мы в социальных сетях


Наш twitter канал

Последние комментарии