Запрошуємо взяти участь у соціальному проекті “Тримай баланс” у Сєвєродонецьку

В місті Сєвєродонецьку на Парковому озері 20 серпня 2016 рокустартує соціальний проект Благодійної організації «Благодійного фонду «Восток-SOS» – «Тримай баланс». Метою проекту є інтеграція тимчасово переміщених осіб в новому соціумі за допомогою активного виду діяльності, спорту, спілкування сімей з дітьми представниками місцевого населення та ВПО. Всього заплановано чотири зустрічі які відбуватимуться 27 серпня, 3 та 10 вересня 2016 року. До участі запрошуються сім’ї з дітьми вимушено переміщених осіб та місцевих мешканців м. Сєвєродонецька та прилеглих населених пунктів. 

Що робитимемо на заходах?

Навчання керувати сплавним катамараном та потім катання на ньому по озері. Катамаран унікальний плавзасіб для керування яким потрібна злагоджена робота всіх членів команди, якщо хтось не працює веслом то руху вперед не відбувається. Такі вправи дозволяють, найголовніше, навчитися співпрацювати разом та бути єдиною командою – єдиним суспільством, познайомитись більше та виявити схожість. Подолати страхи та забобони навіяні ЗМІ або чутками. 

Проведення спільних спеціальних ігор на природі направлених на згуртування колективу.

Для малюків та тих хто не готовий для такого екстремального відпочинку на березі працюватимуть аніматори. Мами зможуть отримати рекомендації від спеціалістів.

Будуть дитячі іграшки для активного відпочинку на природі. 

Спільне поїдання смачного куліша.

Будуть представлені туристичні килимки для відпочинку.

Захід триватиме приблизно 6 годин. 

Як потрапити на заходи?

Зателефонувати за номером  телефону: (+38099)0984666.

Записатися по онлайн формі тут.

За декілька днів до заходу ми зателефонуємо Вам для підтвердження участі.

Заходи відбуваються в рамках проекту «Внутрішньо переміщені особи в трьох містах України: плани, перспективи, можливості для примирення», що реалізується за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Український жіночий фонд».

 

Джерело: Восток-SOS

Последние комментарии