У Луганську водій збив двох людей прямо на пішохідному переході

У п'ятницю, 6 квітня, в Луганську, на пішохідному переході біля торгового центру «ГУМ», молодий водій збив двох людей - хлопця та вагітну дівчину. Джип Hyundai Tucson, який рухався по центральній вулиці міста зі швидкістю 100 км/год, зніс їх і протягнув по асфальту близько 25 метрів. Постраждалі Анна Чернова та Кирило Чумаченко знаходяться в Луганській обласній лікарні в стані коми. За їх життя до останнього борються лікарі.

 За словами людини, що знаходилась за один крок від смерті, сам молодий водій був вивезений з місця ДТП родичами: «Ми йшли по пішохідному переходу: попереду - я, за мною - Кирило і Ганнуся. Один крок врятував мене від смерті. Коли я обернувся, джип, що промчав за спиною, вже скидав з капота близьких мені людей. Уся дорога була в крові, і я кинувся до них, намагаючись надати першу медичну допомогу. Весь цей час молодий водій, що вийшов з машини, хапався за голову і комусь телефонував. Він навіть не намагався викликати швидку допомогу - це зробили очевидці. Після того, як під'їхала машина ДАІ, за водієм приїхали якісь родичі та просто вивезли його з місця ДТП. Я не встиг озирнутися, як номери з джипа були скручені, а водій, винний у трагедії, виїхав у невідомому напрямку».

 У світлі того, що сталося, стурбована громадськість має намір негайно звернутися до МВС та прокуратури з вимогою ефективного розслідування даного інциденту. За неперевіреними даними, водій і його високопоставлені родичі зроблять все можливе, щоб ця трагедія стала ще однією нерозслідуваною справою у страшній низці злочинів, скоєних людьми з грошима і владою.

Прес-служба Правозахисного центру «Поступ»

 #

Да здравствует суд Линча -

Да здравствует суд Линча - самый справедливый суд в мире!

 
 #

Я же говорил - сразу такого

Я же говорил - сразу такого водителя облил бензином и поджег... Только так...

 

Настройки просмотра комментариев

Включен режим "только для чтения".
Выберите нужный метод показа комментариев и нажмите "Сохранить установки".

Последние комментарии