У смт Мілове пройшли змагання серед найсильніших

У суботу Мілове приймало відкритий кубок з силового екстриму.

У змаганнях взяли участь 12 спортсменів з різних куточків країни, які  змагались у двох категоріях: до 105 кг і понад 105 кг .

Привітав спортсменів та побажав їм хороших виступів голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз.

За результатами п’яти вправ перше місце в категорії до 105 кг посів спортсмен з Кремінної, Олександр Дубовий  (результат 36 балів). На другому місці, відставши всього на два бали, опинився спортсмен з Харкова Андрій Ананьї. Трійку лідерів замкнув богатир з смт Біловодськ, програвши три бали переможцю, Леонтій Мірошник.

У абсолютній ваговій категорії першим з результатом 20 балів став спортсмен з Києва, Денис Дубровський, представник міста Куп’янськ Ігор Лотник піднявся на друге місце. Замкнув трійку лідерів Юрій Коротенко.

Змагання проводились Федерацією силових видів спорту Луганської області за підтримки Луганського обласного відділення (філії) КФВС МОН України.