Вихованці екологічного Центру закликають до підгодівлі птахів

Вихованці екологічного Центру закликають до підгодівлі птахів

Багато птахів на зиму відлітають в теплікраї,але не всі -частина залишається зимувати. В холодну пору року нашим пернатим друзям важко добути корм. Особливо після відлиг настають сильні морози і все навкруги поривається крижаною кіркою.

Тоді доступ птахів до поживи дуже ускладнений. Птахи  (особливо молоді) не встигають за короткий зимовий день знайти достатньо поживи та гинуть від голоду. З дрібних птахів в місті найчастіше можна зустріти дятлів, горобців, синиць.

У Сєвєродонецькому міському Центрі еколого-натуралістичної творчості та в навчальних закладах міста  пройшли виставки годівничок. Це перший заклик до людей підтримати зимуючих птахів. Наступним практичним кроком є підгодівля птахів.

І не дивно, що саме зима - традиційна пора для підгодівлі птахів, адже  саме в цей час природні запаси корму починають зменшуватись. З настанням холодів частина комах гине, частина впадає в зимову сплячку, а тому птахи поступово переходять на поїдання урожаю насіння та плодів. Процес травлення у птахів відбувається швидко, а тому  вони постійно потребують їжі. Взимку, не встигнувши протягом короткого дня добути собі необхідну кількість поживи, птахи залишаються на ніч напівголодними і не дочекавшись дня, гинуть.

Регулярна підгодівля птахів. У складний для них час, допоможе птахам вижити і приступити до розмноження наступної весни.

 

Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді

Последние комментарии