У Києві відбувся десятий з’їзд Аграрної партії України

У Києві відбувся десятий з’їзд Аграрної партії України

У Києві відбувся десятий з’їзд Аграрної партії України, присвячений 20-річчю її створення. Перед початком з’їзду всім присутнім була представлена оновлена символіка партії та новий склад керівників.   Однією із обговорюваних тем, були пріоритети партії.На з’їзді оновлено склад керівних органів Аграрної партії України - Президії, Політичної ради та заступників Голови партії.

Олександр Ківшик і Денис Марчук стали заступниками голови Аграрної партії. За пропозицією лідера партії Віталія Скоцика, делегати затвердили заступниками голови партії двох авторитетних членів партії - Олександра Ківшика та Дениса Марчука. Раніше кількість заступників становила 6 осіб.

Склад Політради партії рішення З’їзду було розширено з 80 осіб до 145-и.

«Я пропоную серйозно розширити представництво різних регіонів у Політраді, увівши до її складу від кожної обласної організації голову і трьох регіональних представників», - наголосив Віталій Скоцик.

З’їзд підтримав цю пропозицію голови партії. Таким чином, нова Політрада отримала широке представництво областей. Крім того, до її складу було введено яскравих особистостей, що приєдналися до політичної сили, та керівників галузевих рад, які партія сформувала для напрацювання реформ у всіх напрямках економіки та суспільного життя.

Склад Президії Аграрної партії було оновлено і розширено з 14 до 15 осіб. Крім голови партії та його заступників, членами нової Президії стали керівник Центрального апарату Роман Безсмертний, президент Національної Академії аграрних наук Ярослав Гадзало, голова Харківської обласної організації партії Михайло Золотарьов, голова Одеської обласної організації Василь Калашник, голова Почесної ради партії Юрій Карасик, голова міжфракційної групи Аграрної партії у Верховній Раді Леонід Козаченко, голова Запорізької обласної організації партії Олег Ніколенко, голова Енергетичної ради партії Іван Плачков, голова департаменту регіонального розвитку ЦА партії Віктор Матчук, голова Полтавської обласної організації партії Віктор Скочко, голова Рівненської обласної організації партії Юрій Супрунюк і голова Громадської спілки «Громадська варта» Едуард Зейналов.

Оновлена політична сила готується до виборів у Верховну Раду, коли б вони не відбулися, щоб представити не менше 30% від усього українського парламенту. І коли кожен з нас зрозуміє, що країна починається не з Президента, не з Прем'єра, не з уряду і не з Верховної Ради, а починається з громадянина, села, міста, де ти живеш, то насправді все буде в наших руках, і в руках кожного!

“Для нас ключове питання - місцеві вибори, які будуть відбуватися у грудні 11-18 числа у новостворені громади, такі ж вибори будуть у березні наступного року. Наш рейтинг на минулих місцевих виборах – 7,92% і це той рейтинг з яким ми йдем на місцеві вибори. Коли будуть парламентські вибори, ми будемо до них готові”.

“Сьогодні ми бачимо консервативний тренд  фактично у всіх європейських країнах і тому аграрна партія із своєю ідеологією агриаризму та консерватизму має повноцінне право на місце у політичній системі нашої держави”.

За словами Віталія Скоцика, на даний час Аграрна партія має на меті три основні завдання: це розбудова структури партії для того, щоб у кожному населеному пункті була первинна організація, також на даний час аграрії готуються до  місцевих виборів, які мають відбутися у грудні цього року. Третє ключове завдання – гуртувати та об’єднувати навколо себе націонал-демократичні сили України та мати максимальну підготовку до парламентських виборів- це 30% українського парламенту у вигляді 165 місць.

Последние комментарии