На Луганщині хочуть об'єднати громадські організації учасників бойових дій в єдину спілку

На Луганщині хочуть об'єднати громадські організації учасників бойових дій в єдину спілку

29 липня в Сєвєродонецьку відбулася зустріч радника голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Віталія Шведова із представниками громадських організацій, діяльність яких спрямована на допомогу учасникам бойових дій.

Питання на порядку денному - проведення консультацій стосовно об’єднання громадського руху учасників бойових дій, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції, волонтерів та створення у Луганській області єдиної платформи.

На початку заходу Віталій Шведов розповів присутнім, що ця ідея належить голові Луганської обласної ВЦА Юрію Гарбузу. Основна мета цього проекту – зробити максимально комфортною діяльність громадських організацій для найбільш ефективної допомоги та задоволення потреб учасників бойових дій.

 

«Це саме консультація. Тобто те, що ви думаєте, як ви бачите, щоб ми вам свої думки, як то кажуть, доносили, а ви нам - свої. Все це ми помітимо, систематизуємо і постараємося зробити таким чином, щоб ваша діяльність була максимально комфортною, - каже Віталій. - Основна думка така: Закон «Про статус ветеранів війни» визначає досить широку категорію суб'єктів. І тому Юрій Григорович ставить завдання об'єднати всі організації. Тому що це і великий плюс і підтримка самих організацій. Тобто вони набирають сили, скажімо так. Вони будуть більш чутні, більш видимі. Вони будуть більш фінансовані. Тому що плануються обласні програми фінансування заходів. Тому необхідна структурована робота».

Радник голови Луганської обласної ВЦА розповів, що попередній статут цієї спілки вже створений, і він запропонував присутнім ознайомитися з ним і надати свої пропозиції щодо його остаточного варіанту.

Під час засідання усі бажаючі мали змогу висловити свою позицію щодо об’єднання громадських організацій в спілку. По результатах зустрічі вирішили створити робочу з числа представників громадських організацій і найближчим часом зібратися для більш детального обговорення цього проекту.

Був присутнім на засіданні голова Сєвєродонецької міської організації ветеранів України Володимир Федорович Корженко. Він схвалює ідею об’єднання громадських організацію, що піклуються учасниками бойових дій.

«До цього повинні були давно прийти. Ми повинні поважати представників АТО, які захищають нашу землю. Я готовий схилитися перед тими, які займаються захистом наших кордонів, наших рубежів. Найцінніше, що у нас є - це земля, і вони її захищають», - каже голова Сєвєродонецької міської організації ветеранів України.

Володимир Федорович говорить, що планує увійти до складу робочої групи, а членство організації в спілці допоможе йому в діяльності, спрямованій на патріотичному вихованні молоді.

«Молодь потрібно виховувати в плані нинішніх подій з урахуванням АТО, виховувати справжніх патріотів», - каже Володимир Федорович Корженко.

Окрім керівника Сєвєродонецької міської організації ветеранів України, по запрошенню Сєвєродонецької міської ради на засіданні були присутні голова ГО «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій «Єдність» Геннадій Федорович Сафонов та член громадської організації «Київська спілка учасників бойових дій в АТО» Леонід Ігорович Алпатов.

 

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради

Последние комментарии