Відновлення мосту на крок ближче

Відновлення мосту на крок ближче

Робоча група проекту «Капітальний ремонт мосту через річку Сіверський Донець» на чолі з міським головою Валентином Казаковим провела розкриття тендерних пропозицій на визначення підрядника на проведення капітального ремонту мосту через річку Сіверський Донець.

Його разом із іншим пошкоджено у 2014 році під час бойових дій.

Міст через річку Сіверський Донець буде відновлено завдяки фінансовій підтримці ЄС. На проект Європейським Союзом передбачено 1,5 млн. євро в рамках підтримки громад, які опинилися під впливом конфлікту в Україні. Ця сума складає 97% від вартості проекту. Інший міст через річку Борова відновлено за рахунок місцевого бюджету.

Проект «Капітальний ремонт мосту через річку Сіверський Донець» реалізується максимально публічно, згідно з вимогами ЄС. Такі важливі моменти, як розкриття тендерних пропозицій, відбуваються в присутності засобів масової інформації та громадськості.

«У травні отриманий перший транш в сумі 1 млн. 31 тис. євро, – розповів міський голова Валентин Казаков. – Частина коштів вже використана на підготовку проектно-кошторисної документації, яку розробив інститут «Харківметропроект». Вона була взята за основу для проведення торгів.

Всі роботи за проектом ведуться відповідно до розробленого календарного плану. Сьогодні ми проводимо розкриття тендерних пропозицій на визначення підрядника на проведення капітального ремонту мосту через річку Сіверський Донець. Згідно з законодавством та вимогами ЄС, об’ява щодо проведення тендеру була оприлюднена у ЗМІ два місяці тому. Також тендерне досьє, в якому прописані всі умови тендеру, оприлюднене на сайті міськради».

Робоча група проекту розкрила тендерні пропозиції на визначення підрядника для проведення капітального ремонту моста. Заяви на участь у конкурсі надіслали два учасника: ТОВ «Інжинірингова фірма «Монолітспецбуд», м. Сєвєродонецьк, ТОВ «Шахтобуріння», м. Артемівськ.

Після розкриття конвертів і фіксування суми пропозицій робоча група продовжила засідання для подальшої обробки документації.

 

Источник: sed-rada.gov.ua

Последние комментарии