За 2 місяця поточного року бізнес Сєвєродонецька сплатив до бюджетів 64 млн. грн

Про це повідомив начальник ДПІ у м. Сєвєродонецьку Сергій Погорєлий. З його слів надходження майже по всім податковим податкам і зборам значно перевищують відповідні показники минулого року.

Так до держбюджету надійшло 22,7 млн. грн., що перевищує відповідний період минулого року на 2,1 млн. грн., або відсоток приросту складає 10,4%.

Надходження податку на прибуток склали 11,7млн.грн. Його приріст склав 24,2%, або надійшло на 2,1 млн. грн. більш ніж торік. Суми податку на додану вартість склали 10,2 млн. грн.

Місцевий бюджет за звітний період поповнився на 41,3 млн. грн., з них надійшло податку на доходи фізичних осіб 29,7млн.грн., податку на землю 7,6 млн. грн., єдиного податку 2,6млн.грн.

Як зазначив Сергій Погорєлий, це стало можливим завдяки конструктивної співпраці бізнесу м.Сєвєродонецька та податкової інспекції. Добровільна сплата податків сумлінними платниками міста складає майже 95%, і це відбувається завдяки процесу перетворення податкової із фіскального інструменту на сервісно-орієнтовну службу.

Як приклад, це створення сервісного Центру обслуговування платників податків.

 У ньому зосереджені усі необхідні послуги – реєстрація, надання адміністративних послуг, прийняття податкової звітності, інформаційні послуги та інше. Також відкрито представництво акредитованого Центру сертифікації ключів ДПС України, де кожен бажаючий має можливість безкоштовно отримати ключі електронного підпису для надання податкової звітності в електронному вигляді .

І надалі, пріоритетні напрями нашої роботи це збільшити якість обслуговування платників податків, спростити документообіг, проводити як можна більш роз’яснювальну роботу серед населення та представників бізнесу з актуальних питань оподаткування. Тому наша робота направлена на користь як для держави, так і для платників податків.

 

Источник: Sed-rada

Последние комментарии