Засідання міської Координаційної ради з питань протидії ВІЛ та туберкульозу

Два основні питання, що обговорювалися на першому у цьому році засіданні міської Координаційної ради з питань протидії ВІЛ та туберкульозу, стосувалися підбиття підсумків  діяльності цієї ради у 2011 році та затвердження плану її роботи на 2012 рік. На засіданні головував заступник міського голови Сергій Терьошин. Серед присутніх були представники виконавчих органів міської ради, управління охорони здоров’я, органів внутрішніх справ. 

Про це повідомляє прес-служба Сєвєродонецької міськради.

По першому питанню доповіла лікар-інфекціоніст Юлія Трощий. Зокрема вона зазначила, що розроблена та апробована методика звертань до прокуратури стосовно бактеріовиділювачів туберкульозу, що ухиляються від госпіталізації. У 2011 році отримано 13 рішень суду щодо цього питання. Але досі відкрите питання стосовно надання транспорту для направлення на примусову госпіталізацію. Також у минулому році апробований алгоритм перенаправлення на обстеження на ВІЛ осіб, що звільнилися з місць позбавлення волі (обстежено 20 осіб).

Присутні також розглянули стан виконання Комплексного плану заходів Загальнодержавної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2009-2013 роки у Сєвєродонецьку за 2011 рік, звіт про результати виконання заходів міської програми протидії захворюванню на туберкульоз у 2007-2011 роках.
Після обговорення плану роботи Координаційної ради на 2012 рік його доповнили та затвердили. 

Последние комментарии