Сєвєродонецьк спортивний. Огляд

26 листопада у Троїцьку проходив відкритий турнір з боротьби самбо серед юнаків. Вихованці Сєвєродонецької КДЮСШ-1 також взяли участь у змаганнях. Переможцем став Данило Давиденко. Серед призерів -Дмитро Карачун, Данило Науменко і Марія Моторна. Спортсмени тренуються під керівництвом Владислава Лучка.

Турнір з тенісу серед аматорів (у парному розряді) проходив у Сєвєродонецьку 26 і 27 листопада. У змаганнях взяли участь 16 тенісистів з Рубіжного, Лисичанська, Стаханова і Сєвєродонецька. За результатами турніру перше місце вибороли Едуард Чеботарьов і Олексій Колесов, срібні нагороди дісталися Вадиму Грозі та Михайлу Трушкіну, третю сходинку п’єдесталу посіли Євген Леваков та Ілля Контамиров.

У Сєвєродонецьку 29 листопада проходив другий вид Спартакіади з настільного тенісу серед професійно-технічних навчальних закладів. У результаті зіграних партій серед дівчат кращим виявився Сєвєродонецький профліцей, друге місце в хіміко-механічного технікуму. Бронзовими призерами стали ВПУ № 92. Серед хлопців перемогу святкували вихованці Сєвєродонецького вищого професіонального училища, другий результат в технікуму, третій – у музичного училища.